2019 Yılı Başarıları

12 Ocak 2019 Tarihlerinde yapılan Bursa Satranç İl Şampiyonasında
Genel Kategoride;
1.  Orhan ÖZTÜRK
2. Ali GENÇ
3. İsrafil DÜNDAR

Kadınlar Kategorisi
1. Burcu DEMİRTAŞ

Gençler Kategorisi
1. Furkan DEYMEZ

Yıldızlar Kategorisi
1. Oğuzhan SEVİM
Toplam 6 Madalya

27 Ocak 2019 Tarihlerinde yapılan Bölgesel Goalball Şampiyonasında
Goalball Erkek takımı Şampiyon oldu ve birincilik kupası aldı.
Toplam 1 Kupa

03 – 09 Şubat 2019 Tarihlerinde Antalya’da yapılan Türkiye Satranç Şampiyonası’nda
Oğuzhan SEVİM Yıldızlar Kategorisinde birinci, altın madalya
Toplam 1 Madalya

22 – 24 Şubat 2019 Tarihlerinde Karaman’da yapılan Türkiye Judo Şampiyonası’nda

Minikler:
30 Kg Burak CAN Altın,
46 Kg Enes BİLGİLİ Altın.

Yıldızlar:
46 Kg Oğuzhan SEVİM Altın,
50 Kg Oğuzhan ÇAĞDAŞ Altın,
+66 Emin GÜRBÜZ Gümüş

Gençler:
70 Kg Rabia AKOVA Altın,
52 Kg Esra AKOVA Gümüş,
66 Kg Muhammet BALCI Bronz

Büyükler:
57 Kg Esra AKOVA Bronz,
81 Kg İsrafil DÜNDAR Bronz

Toplam 10 Madalya

11 Mart 2019 Tarihinde yapılan Ankara Atletizm Şampiyonasında

400 Metre B1 Büyük Erkek Fatih Bayer Altın Madalya

Toplam 1 Madalya

15 – 17 Mart 2019 Tarihlerinde Alanya’da yapıl Türkiye Yüzme Şampiyonasında

Sümeyye Bayram: 100 Metre sırtüstünde ve 100 Metre Kurbağalama stillerinde birinci  altın madalya
50 ve 100 metre serbest stilde üçüncü, bronz madalya kazanmıştır.
Toplam 4 Madalya

16 – 18 Nisan 2019 Tarihlerinde Samsun’da yapıl Türkiye Atletizm Şampiyonasında

2 – 14 Yaş Kızlar B3 Kategorisi: Esmagül Çiçek 100 ve 200 metre birinci,
15 – 17 Yaş Kızlar B2 Kategorisi: Tuğçe Aslan Gülle ve Cirit Atma birinci,
12 – 14 Yaş Erkek B2 Kategorisi: Oğuzhan Sevim 100 metre birinci 200 Metre ikinci,

Büyük Kızlar:
B2 Kategorisi, Nurcan Saçak 100 metre birinci ve 200 metre ikinci,
B2 Kategorisi, Elanur Hırçıl uzun atlama üçüncü
B2 Kategorisi, Burcu Demirtaş 400 metre ikinci
B1 Kategorisi, Sümeyye Bayram 400 metre ikinci
B1 Kategorisi, Berivan Girgin uzun atlama ikinci
B2 Kategorisi, Rabia Akova gülle atma ikinci.

Büyük Erkek:
B2 Kategorisi, Hakan Cira 100 Metre Birinci Ve 400 Metre İkinci,
B3 Kategorisi, Mustafa Küçük 100 ve 200 metre birinci,
B3 Kategorisi, Abdülsamet Sevim 400 metre birinci, 100 ve 200 metre ikinci,
B2 Kategorisi, Suat Öner 100 metre üçüncü,
B1 Kategorisi, Fatih Bayer 200 metre birinci ve 100 metre ikinci,
B3 Kategorisi, Bayram Sevinç 1500 ve 5000 metre üçüncü,
B2 Kategorisi, Şenol Uğur cirit atma ikinci

11 Altın, 11 Gümüş, 4 Bronz

Toplam 26 Madalya 

23 Nisan 2019 Tarihinde Bursa’da yapılan 23 Nisan Bocce Şampiyonasında,

Tuğçe Aslan ve Ahmet Dede Altın,

Furkan Deymez ve Ayşe Ebrar Öztürk Gümüş,

Berkay Çolak Bronz

Toplam 5 Madalya 

07-09 Haziran 2019 tarihinde İtalya’nın Grosseto kentinde yapılan Para Atletizm Grandprix’in de

Milli atletimiz Hakan CİRA 200 metre de ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Toplam 1 Madalya