Adem Vural’ın konuğu olduk

Adem Vural’ın konuğu olduk

Kulüp Başkanımız Ali Genç ve Başkan Vekilimiz Mutlu Aydın, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı, Bursa’nın Adem Abisi, Sayın Adem Vural’ı makamında ziyaret etti.

Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Vural; ‘çalışmalarınız ve başarılarınızla gurur duyuyoruz. Desteğimiz devam edecek. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı kulübümüzü kutluyorum dedi.’ Kulüp Başkanımız Ali Genç ise: Başkan Yardımcısı Adem Vural’ı uzun yıllardır tanıdığını, birlikte çalıştıklarını ve Bursa’nın Adem Abisi olduğunu vurguladı.

Ayrıca, bu şehirde yaşayan kişilere sayın Vural’ın mutlaka olumlu yönde dokunuşları olduğunu ve sorunlarını çözmekte yardımcı olduğunu belirtti.

Göstermiş olduğu yakın ilgiye teşekkür eden kulüp yetkilileri, günün anısına kulübümüz logolu çiniyi kendisine hediye ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Epilepsiye dair her şey
Halk arasında 'sara' olarak bilinen epilepsi hastalığını çocukluğumda top oynarken öğrenmiştim. Bazı arkadaşların birdenbire kendini yere atıp çırpınmaya başlamasıyla, ne olduğuna anlam veremede...
15 Şubat 2020 Cumartesi, 10:29
DEVAMINI OKU