BUGES EVDE KAL SATRANÇ ŞAMPİYONASI

BUGES EVDE KAL SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Korona Virüs salgını nedeniyle dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, ülkemizde de zorunlu olmadıkça sokağa çıkmadan bireyler yaşamlarına devam etmeye çalışıyor.

Bu kapsamda, Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü ailesi olarak oldukça hassas davranıp, kendimize ve çevremize olan sorumluluğumuzun bilinciyle, bizlerde evde kal çağrılarına uyuyor ve uyarıyoruz.

Elbette herkes gibi sporcularımızında can sıkıntısı yaşamaları gayet normal. Bu sıkıcı durumu biraz daha hareketlendirip eğlenceli ve rekabetçi ortama çevirmek, kulüp yöneticileri olarak bizlerin görevi.

Her zaman ilklere imza atan BUGES, bu düşünceyle; online ortamda ‘BUGES EVDE KAL SATRANÇ ŞAMPİYONASI’ düzenliyor. Her akşam gerçekleşen şampiyona kıyasıya mücadelelere sahne olurken, normal hayata dönüldüğü zaman, en çok derece alan sporcularımız ödüllendirilerek, BUGES’in internet ortamındaki ilk madalya alan sporcuları belirlenmiş olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Sesim gözlerin olsun
Göz ve görmek... İnsanoğlunun varoluşundan beri belki de en önemsediği organı gözdür. Öyle ki gözü sadece görmek için değil bazen sevgi, bazen korku, bazen güven için kullanırız. Örnekleri çoğal...
10 Mayıs 2020 Pazar, 08:52
DEVAMINI OKU