Gençlik BUGES’de, Gençlerle iyilik her yerde

Gençlik BUGES’de, Gençlerle iyilik her yerde

Uludağ Üniversitesi Toplum Gönüllüleri ile yeni dönem açılışımızı ‘Bende varım BUGES’ sloganıyla, kulüp binamızda yapılan etkinlikle start verdik.

BUGES sorumluları Süleyman İnce ve Ali İşleyen’in koordinatörlüğünde bu yılda; akademik, sportif, sanat ve sosyal aktivitilerde kulübümüze destek vermeye devam eden UTOG, dönem açılışında, sporcularımızı eğlenceye doyurdular.

Kulüp Başkanımız Ali Genç: birbirinden değerli gençlerin ders yoğunluklarına rağmen, kısıtlı boş zamanlarının büyük bir bölümünü kulübümüzde geçirerek, sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin hazzını yaşıyorlar. Ulaştıkları engellilik bilincini çevrelerine aşılamaya çalışmalarını, farkındalık oluşturmalarını çok önemsiyoruz ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

UTOG sloganlarından birisi olan ‘Gençlik BUGES’de, Gençlerle iyilik her yerde’ diyerek, ülkemizin geleceğinin bu aydın gençlerle teminat altında olduğunu bilmek mutluluk veriyor dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Engelli ulaşım hakları üzerine
Yıl içerisinde de yapılabilecek güncellemelerin en çok ocak ayı içerisinde yapıldığı istatistiklerle ispatlıdır. O yenilemenin en önemlilerinden birisi olan ulaşım kartı vizeleri en önce yapılma...
25 Ocak 2020 Cumartesi, 08:54
DEVAMINI OKU