Gençlik BUGES’de, Gençlerle iyilik her yerde

Gençlik BUGES’de, Gençlerle iyilik her yerde

Uludağ Üniversitesi Toplum Gönüllüleri ile yeni dönem açılışımızı ‘Bende varım BUGES’ sloganıyla, kulüp binamızda yapılan etkinlikle start verdik.

BUGES sorumluları Süleyman İnce ve Ali İşleyen’in koordinatörlüğünde bu yılda; akademik, sportif, sanat ve sosyal aktivitilerde kulübümüze destek vermeye devam eden UTOG, dönem açılışında, sporcularımızı eğlenceye doyurdular.

Kulüp Başkanımız Ali Genç: birbirinden değerli gençlerin ders yoğunluklarına rağmen, kısıtlı boş zamanlarının büyük bir bölümünü kulübümüzde geçirerek, sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin hazzını yaşıyorlar. Ulaştıkları engellilik bilincini çevrelerine aşılamaya çalışmalarını, farkındalık oluşturmalarını çok önemsiyoruz ve kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

UTOG sloganlarından birisi olan ‘Gençlik BUGES’de, Gençlerle iyilik her yerde’ diyerek, ülkemizin geleceğinin bu aydın gençlerle teminat altında olduğunu bilmek mutluluk veriyor dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Sesim gözlerin olsun
Göz ve görmek... İnsanoğlunun varoluşundan beri belki de en önemsediği organı gözdür. Öyle ki gözü sadece görmek için değil bazen sevgi, bazen korku, bazen güven için kullanırız. Örnekleri çoğal...
10 Mayıs 2020 Pazar, 08:52
DEVAMINI OKU