Kelime Oyunu Finalleri Yapıldı ve Şampiyonlar belli oldu.

Kelime Oyunu Finalleri Yapıldı ve Şampiyonlar belli oldu.

Kulübümüz tarafından, sporcularımızın pandemi döneminde daha etkin geçirmeleri için yapılan organizasyonlardan ‘BUGES Kelime Oyunu’ 47 sporcumuzun katılımlarıyla gerçekleşti.

Inner Wheel’in Ana sponsorluğunda Final dahil toplam 17 oyunun oynandığı yarışma, büyükler ve gençler kategorilerinde 2 ayrı grupta yapıldı.

Sporcularımızın oldukça eğlenceli ve çekişmeli geçen oyunların sonunda büyüklerde , Yusuf Can ÖZKARA, gençlerde İbrahim Aytuğ İMREN şampiyon oldular.

Büyükler etabını canlı yayında tüm sosyal medya hesaplarımızdan aynı anda canlı yayınladığımız finali, Beyaz Sayfa Genel Müdürü Deneyimli Gazeteci Erdal ÇATALKAYA sundu.

Kelime Oyununda ilk üç sıralamalar şöyle oluştu.

BÜYÜKLER KATEGORİSİ GENÇLER KATEGORİSİ
1. Yusuf Can ÖZKARA
2. Sümeyye BAYRAM
3. Mutlu AYDIN
1. İbrahim Aytuğ İMREN
2. Oğuzhan ÇAĞDAŞ
3. Ayşe Ebrar ÖZTÜRK

Katılım gösteren ve dereceye giren sporcularımızı kutluyor, katkılarından dolayı başta ana sponsor Inner Wheel’e, Nilüfer Lions ve Limak Enerji’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

final oyunlarını alttaki videolardan izleyebilirsiniz.

GENÇLER FİNALİ
BÜYÜKLER FİNALİ

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
2019-2020'ye damga vurdular
Pandeminin damga vurduğu sıkıntılı bir sürecin içinden geçerken Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü BUGES olarak geleneksel hale gelen ve ertelen "BUGES EN'leri" ödül törenine imza a...
04 Nisan 2021 Pazar, 07:46
DEVAMINI OKU