Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem’in konuğu olduk

Nilüfer Belediye Başkanımız Turgay Erdem’in konuğu olduk

Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Turgay Erdem, kulüp yöneticilerimizi ve sporcularımızı konuk etti.

Kulüp Başkanımız Ali Genç, Başkan Vekilimiz Mutlu Aydın, Başkan Yardımcımız Mehmet Emre Fencioğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Celil Metin ve sporcularımızın katıldığı görüşmede Başkan Erdem, Nilüfer Belediye Görme Engelliler Spor Kulübü’nün uluslararası ve ulusal alanda almış olduğu başarılarla, Nilüfer Belediyesi ismini en iyi şekilde temsil ettiğini dile getirdi. BUGES’in sadece bir görme engelli spor kulübü olmadığı söyleyen Erdem; yaptığı akademik ve sosyal çalışmalarla tüm ülkeye örnek olan kulübümüze desteğinin tam olduğunu vurguladı.

Başarılı çalışmalarından dolayı kulübümüz yöneticilerini ve sporcularını tebrik eden Turgay Erdem’e, BUGES logolu çiniyi hediye eden Kulüp Başkanımız Ali Genç, desteklerinden dolayı ayrıca teşekkürlerini sundu.

Ayrıca, Nilüfer Belediyesi ismini tüm alanlarda gururla taşıdıklarını dile getiren Ali Genç, mevcut çalışmaları ve başarıları daha da ileri götüreceklerini ve ilklere imza atmaya devam edeceklerini söyledi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Sesim gözlerin olsun
Göz ve görmek... İnsanoğlunun varoluşundan beri belki de en önemsediği organı gözdür. Öyle ki gözü sadece görmek için değil bazen sevgi, bazen korku, bazen güven için kullanırız. Örnekleri çoğal...
10 Mayıs 2020 Pazar, 08:52
DEVAMINI OKU