Nilüfer Lions’dan anlamlı davet

Nilüfer Lions’dan anlamlı davet

10 – 16 Mayıs Engelliler haftası ve  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olması sebebiyle, Nilüfer Lions Kulübünün konuğu olduk.

Davete Onursal başkanımız Kırşehirli Hasan Duman, Başkanımız Ali Genç, Başkan Yardımcımız Mehmet Emre Fencioğlu, Genel Sekreterimiz Aslı Doğan ve sporcularımız katıldı.

Dönem Başkanı Özlem Can’ın konuğu olarak katıldığımız resmi toplantı, Başkan Özlem Can’ın sunumu ile başladı. İftar yemeğinin ardından kulüp Başkanımız Ali Genç konuşmasını yaptı ve destekleri ve engellilere verdikleri katkılardan dolayı Özlem Can ve Nilüfer Lions üyelerine teşekkürlerini sundu.

Başarılı sporcularımızın tek tek ödüllendirildiği gecenin en anlamlı olayı; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük tablosunun kulübümüze hediye edilmesi oldu.

Katkı ve ilgilerinden dolayı Dönem Başkanı Özlem Can Hanımefendiye ve Nilüfer Lions üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Selçuk Baytoz, nasıl 'mak' etti?
Bu hafta sporun insan hayatına nasıl olumlu dokunuşlar yaptığını, engelin, yaşın, fiziksel yetersizliklerin nasıl aşıldığının hikâyesini sizlerle paylaşacağım. Yazımın başlığının ne anlama geldi...
12 Ekim 2019 Cumartesi, 08:55
DEVAMINI OKU