Nilüfer’in Olimpiyat Gururunu Başkan Turgay Erdem Ağırladı

Nilüfer’in Olimpiyat Gururunu Başkan Turgay Erdem Ağırladı

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübümüzün başarılı Paralimpik Atleti Hakan Cira, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ile bir araya geldi.

Başkan Erdem, “Olimpiyatlarda gösterdiği performans ve elde ettiği derece ile göğsümüzü kabartan sporcumuz ile gurur duyuyoruz. Hakan gibi kulübümüz çatısı altında çok değerli sporcular var. Hepsine olan inancımız tamdır. Atletizm branşına yönelik planladığımız yeni projelerle sporcularımıza desteğimizi artırarak sürdüreceğiz” diye konuştu.

Nilüfer Belediyesi Başkanı Turgay Erdem’in ödüllendirdiği Hakan Cira da 2024 yılında Paris’te yapılacak Paralimpik Oyunlar’ından madalya ile dönmek için şimdiden çalışmalara başladığını belirterek desteklerinden dolayı Başkan Turgay Erdem’e teşekkür etti.

Görüşmede Hakan Cira’yı Kulüp Başkanımız Ali Genç, Başkan Vekilimiz Mutlu Aydın, Hakan Cira’nın eşi Esma Cira, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Özer ile Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hülya Akgül de yalnız bırakmadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Notalar engel tanımadı
Yazılarımda sık sık pandeminin, toplumun diğer kesimlerinden daha çok engelliler ve aileleri üzerinde olumsuz etkileri olduğuna değiniyorum. Sosyal hayata erişimde normal zamanlarda zaten ciddi ...
12 Eylül 2021 Pazar, 07:52
DEVAMINI OKU