Özel Tan Eğitim Kurumları’nın konuğu olduk

Özel Tan Eğitim Kurumları’nın konuğu olduk

Engelliler Haftası farkındalık çalışmalarımız hızla sürüyor.

Kulübümüze yaptığı katkılar ve engellilik üzerine yapılan ortak çalışmalara yenisini ekledik. Özel Tan Eğitim Kurumları ile Engelliler Haftası münasebetiyle Goalball etkinliği gerçekleştirdik.

Özel Tan Eğitim Kurumları Koordinatörü Can Akyollu, Lise Müdürü Selda Beyazıt, Sosyal Bölümler Birim Başkanı Nurdan Zırhlıoğlu, beden eğitimi öğretmenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdi.

Goalball oynamak için birbirleriyle yarışan öğrenciler renkli görüntüler sergilediler. Etkinlik sonunda; Özel Tan Eğitim Kurumları Koordinatörü ve okul yetkililerine destekleri ve farkındalıklarından dolayı teşekkür eden Kulüp Başkanımız Ali Genç, kulübümüzün logosunun işli olduğu çini plaketi Koordinatör Can Akyollu’ya verdi.

Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübünün başarıları ve çalışmalarından dolayı gurur duyduklarını dile getiren Can Akyollu; bu başarıların devamı için ellerinden gelen yardımı yapacaklarını söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Albinizm... Birlikte çok daha güçlüyüz
Değerli okuyucularım son dönemlerde nadir hastalıklar kavramı içerisine oturtulmaya çalışılan albinizm hakkında daha önceki yazılarımda bahsetmiş olsam da, tarifini tekrar yaparak yazıma başlama...
15 Haziran 2019 Cumartesi, 08:27
DEVAMINI OKU