Özel Tan Eğitim Kurumları’nın konuğu olduk

Özel Tan Eğitim Kurumları’nın konuğu olduk

Engelliler Haftası farkındalık çalışmalarımız hızla sürüyor.

Kulübümüze yaptığı katkılar ve engellilik üzerine yapılan ortak çalışmalara yenisini ekledik. Özel Tan Eğitim Kurumları ile Engelliler Haftası münasebetiyle Goalball etkinliği gerçekleştirdik.

Özel Tan Eğitim Kurumları Koordinatörü Can Akyollu, Lise Müdürü Selda Beyazıt, Sosyal Bölümler Birim Başkanı Nurdan Zırhlıoğlu, beden eğitimi öğretmenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdi.

Goalball oynamak için birbirleriyle yarışan öğrenciler renkli görüntüler sergilediler. Etkinlik sonunda; Özel Tan Eğitim Kurumları Koordinatörü ve okul yetkililerine destekleri ve farkındalıklarından dolayı teşekkür eden Kulüp Başkanımız Ali Genç, kulübümüzün logosunun işli olduğu çini plaketi Koordinatör Can Akyollu’ya verdi.

Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübünün başarıları ve çalışmalarından dolayı gurur duyduklarını dile getiren Can Akyollu; bu başarıların devamı için ellerinden gelen yardımı yapacaklarını söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Sesim gözlerin olsun
Göz ve görmek... İnsanoğlunun varoluşundan beri belki de en önemsediği organı gözdür. Öyle ki gözü sadece görmek için değil bazen sevgi, bazen korku, bazen güven için kullanırız. Örnekleri çoğal...
10 Mayıs 2020 Pazar, 08:52
DEVAMINI OKU