Seramik Sergimizi Gerçekleştirdik

Seramik Sergimizi Gerçekleştirdik

Kuzey Yıldızı Rotary Kulübü sponsorluğunda, Görme Engelliler Öğretmenimiz ve Eğitim Koordinatörümüz Aslı Doğan’ın tavsiyesi ile El Sanatları Öğretmeni Elif Uğurlu ve Özel Eğitim Öğretmeni Meryem Enes Kahraman‘ın eğitmenliğinde, kulübümüzün her yaştan sporcularının katıldığı ve yaklaşık 6 ay süren Seramik Kursu çalışmalarımız; PodyumPark’da yapılan sergi ile sonlandırıldı.

Uzun süre emek vererek hazırlanan sergiyi birçok yurttaş ziyaret ederken, kursa katılıp çalışmaları yapan görme engelli sporcularımızla sohbet etme imkanı buldular.

Kursun ve serginin açılışından itibaren çok büyük destek veren, her aşamada fiilen bulunup çok fazla zaman harcayıp katkı veren Kuzey Yıldızı Rotary Kulübü Kurcu Başkanı Nazan Yücetaş Boran’a öncelikle teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Kuzey Yıldızı RK Rotaryenlerine, kulüp yönetim kurulu üyelerimize, ailelerimize, dostlarımıza, gönüllülerimize ve emeği geçen sporcularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Selçuk Baytoz, nasıl 'mak' etti?
Bu hafta sporun insan hayatına nasıl olumlu dokunuşlar yaptığını, engelin, yaşın, fiziksel yetersizliklerin nasıl aşıldığının hikâyesini sizlerle paylaşacağım. Yazımın başlığının ne anlama geldi...
12 Ekim 2019 Cumartesi, 08:55
DEVAMINI OKU