Uludağ Üniversitesi 340 öğrencisi THU dersini kulübümüzden aldı

Uludağ Üniversitesi 340 öğrencisi THU dersini kulübümüzden aldı

2012 yılından beri Uludağ Üniversitesi ile ortak çalışmalarını aralıksız devam ettiren kulübümüz, bu yıl eğitim öğretim döneminde bir ilki daha başardı.

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında; çeşitli bölümlerden 340 Uludağ Üniversitesi öğrencisi kulübümüzde etüt, materyal yapımı, seramik, dans, müzik, sportif çalışma, sosyal faaliyetler, kitap seslendirme, reji operatörlüğü, tiyatro, konser, resim çalışmalarında görme engelli sporcularımızla birlikte çalışmalar yaptılar.

Bu çalışmalar sonucunda raporlarını teslim alan öğrencileri kulübümüze yönlendiren başta Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer DEMİREL’e ve Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Mustafa ÖZKAN, Prof.Dr.Ahmet KILINÇ, Prof.Dr.Nermin Bulunuz, Öğr.Gör.Murat ÇIRPAN, Neşe ERSES, Dr.Öğr.Üyesi Meral TANER DERMAN, Öğr. Gör. Mehzudil Tuğba YILDIZ EKİN, Ins. Dr. Ebru ŞENYİĞİT, Öğr.Gör.Sevgül ÇALIŞ, Öğr. Gör. Dr. Ayşegül ZINGIR GÜLTEN, Dr.Çiğdem BAŞAR, Öğr. Gör. Şule ÇELİK KORKMAZ, Doç.Dr.Levent UZUN, Öğr. Gör.Ufuk ÖZEN, Öğr. Gör.Şadıman BAYRAMOĞLU, Öğr.Gör.Dr. Pınar SALİ, Öğr.Gör.Dr.Figün DİNÇER, Öğr. Gör. Uğur Recep ÇETİNAVCI, Doç.Dr.Gizem EKER ŞANLI, Öğr.Üyesi.Dr. Şehnaz BALTACI GÖKTALAY’a teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Bir başarı hikâyesi: Muhammet Balcı
Bu hafta köşemi çocukluğundan itibaren yakından tanıdığım ve hayatına küçük dokunuşlar yapmaya çalıştığım, görme engelli (az gören) Muhammet Balcı'nın hayallerine kavuşma hikâyesine ayırdım.
17 Ağustos 2019 Cumartesi, 08:44
DEVAMINI OKU