Uludağ Üniversitesi 340 öğrencisi THU dersini kulübümüzden aldı

Uludağ Üniversitesi 340 öğrencisi THU dersini kulübümüzden aldı

2012 yılından beri Uludağ Üniversitesi ile ortak çalışmalarını aralıksız devam ettiren kulübümüz, bu yıl eğitim öğretim döneminde bir ilki daha başardı.

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında; çeşitli bölümlerden 340 Uludağ Üniversitesi öğrencisi kulübümüzde etüt, materyal yapımı, seramik, dans, müzik, sportif çalışma, sosyal faaliyetler, kitap seslendirme, reji operatörlüğü, tiyatro, konser, resim çalışmalarında görme engelli sporcularımızla birlikte çalışmalar yaptılar.

Bu çalışmalar sonucunda raporlarını teslim alan öğrencileri kulübümüze yönlendiren başta Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer DEMİREL’e ve Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Mustafa ÖZKAN, Prof.Dr.Ahmet KILINÇ, Prof.Dr.Nermin Bulunuz, Öğr.Gör.Murat ÇIRPAN, Neşe ERSES, Dr.Öğr.Üyesi Meral TANER DERMAN, Öğr. Gör. Mehzudil Tuğba YILDIZ EKİN, Ins. Dr. Ebru ŞENYİĞİT, Öğr.Gör.Sevgül ÇALIŞ, Öğr. Gör. Dr. Ayşegül ZINGIR GÜLTEN, Dr.Çiğdem BAŞAR, Öğr. Gör. Şule ÇELİK KORKMAZ, Doç.Dr.Levent UZUN, Öğr. Gör.Ufuk ÖZEN, Öğr. Gör.Şadıman BAYRAMOĞLU, Öğr.Gör.Dr. Pınar SALİ, Öğr.Gör.Dr.Figün DİNÇER, Öğr. Gör. Uğur Recep ÇETİNAVCI, Doç.Dr.Gizem EKER ŞANLI, Öğr.Üyesi.Dr. Şehnaz BALTACI GÖKTALAY’a teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
BURSA HAKİMİYET GAZETESİ

Köşe Yazarı

Ali Genç
Tüm Yazıları
Sesim gözlerin olsun
Göz ve görmek... İnsanoğlunun varoluşundan beri belki de en önemsediği organı gözdür. Öyle ki gözü sadece görmek için değil bazen sevgi, bazen korku, bazen güven için kullanırız. Örnekleri çoğal...
10 Mayıs 2020 Pazar, 08:52
DEVAMINI OKU